Oferty z innych miejsc

Książki (8815)

Brodnica (7540)

Osie (6914)

Chełmno (6473)

Mogilno (6271)

Żnin (6208)

Nakło Nad Notecią (6006)

Rypin (6004)

Tuchola (5819)

Solec Kujawski (5631)

 

Herb Ciechocinka

Ciechocinek usytuowany jest na tzw. Białych Kujawach, pośrodku Niziny Ciechocińskiej, będącej częścią Kotliny Toruńsko-Bydgoskiej, w dolinie lewobrzeżnej Wisły, między Toruniem a Włocławkiem. Tereny zajęte przez miasto mieszczą się na terasach zalewowych doliny Wisły. Położenie w dolinie Ciechocińskiej w sąsiedztwie wysoczyzny jak i rzeki Wisły, rzutują niewątpliwie na rozwój i funkcjonowanie miasta. Rzeka stanowi naturalną północną granicę miasta.Podstawą gospodarki miasta są funkcjonujące zakłady uzdrowiskowe oraz usługi związane z obsługą funkcji uzdrowiskowych. Miasto nastawione jest na obsługę kuracjuszy i turystów, oferuje szereg obiektów sanatoryjnych, szpitali uzdrowiskowych, hoteli, pensjonatów i obiektów towarzyszących. Wszędzie tu można szukać pracy posiadając odpowiednie kwalifikacje. Także największe zakłady produkcyjne związane są ze specyficznym charakterem miasta - uzdrowiska. W najnowszym rankingu Instytutu Badań nad Gospodarka Rynkową Ciechocinek znalazł się w czołówce najbardziej atrakcyjnych małych miast. Ocenie poddawano m.in. rozwój ekonomiczny, inwestycyjny i turystyczny. Pozycja Ciechocinka wśród najwyżej ocenionych miast jest potwierdzeniem właściwego wyboru kierunku polityki gospodarczej. Największe zakłady produkcyjne związane są również z uzdrowiskowym charakterem miasta, są to: Rozlewnia wód mineralnych, Warzelnia soli, Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.


Podaj swój e-mail, jeśli chcesz, abyśmy powiadomili Cię o nowych ofertach pracy w Ciechocinku:

Forum pracy, dyskusje, artykuły:

Szczurołap - zawód, który nie wyginie
Artykuł z dnia: środa, 29 sierpień 2012
Zasada jest prosta - szczury były, są i będą. Jeśli ktoś myśli, że ich nie ma, bo ich nie widać, to jest w błędzie. Są cholernie dobrymi obserwatorami - zanim wejdą na dany teren, najpierw wysyłają zwiadowców, którzy obserwują nasze zwyczaje.
Czytaj dalej ->


Zawód: gracz komputerowy
Artykuł z dnia: wtorek, 28 sierpień 2012
Twoje dziecko spędza godziny, grając na komputerze? Nie martw się! W przyszłości może zostać świetnie zarabiającą międzynarodową gwiazdą.
Czytaj dalej ->


Nowy zawód: mąż do wynajęcia
Artykuł z dnia: poniedziałek, 27 sierpień 2012
Może wyprowadzić psa lub wywiercić dziurę w ścianie. Mąż do wynajęcia ma jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę - potrafi po sobie posprzątać!
Czytaj dalej ->


Zarobić na zdrowym stylu życia
Artykuł z dnia: piątek, 24 sierpień 2012


Masażysta, kosmetyczka, fizjoterapeuta czyli jak zarobić na urodzie
Artykuł z dnia: czwartek, 23 sierpień 2012
Masażyści, kosmetyczki, fizjoterapeuci, stylistki. W tej branży ofert nie brakuje. Nic dziwnego, że szkoły policealne kształcące w popularnych okołozdrowotnych zawodach, cieszą się coraz większą popularnością.
Czytaj dalej ->


Motywacja przez pryzmat świeczki
Artykuł z dnia: środa, 22 sierpień 2012
– Jest gigantyczne niedopasowanie pomiędzy tym, co nauka wie o motywacji pracowników, a tym, jak tę wiedzę wykorzystuje się w biznesie – o motywacji opowiada Dan Pink.
Czytaj dalej ->


Człowiek ambitny człowiekiem sukcesu?
Artykuł z dnia: wtorek, 21 sierpień 2012
– Poszukiwane ambitne osoby na odpowiedzialne stanowisko. Jesteś ambitny? Ta praca jest dla Ciebie! – takimi słowami zaczyna się większość ogłoszeń. Czy rzeczywiście bycie ambitnym może ułatwić nam znalezienie pracy, a następnie odniesienie w niej sukcesu
Czytaj dalej ->


Coś mi mówi, że stać mnie na więcej
Artykuł z dnia: poniedziałek, 20 sierpień 2012
Jest coś, co nie pozwala zadowolić się byle źródłem dochodów. Jest coś, co winduje zawodowe oczekiwania wobec siebie i innych. I nie warto tego ignorować.
Czytaj dalej ->


5 krótkich ćwiczeń, które możesz wykonać przy biurku w pracy
Artykuł z dnia: piątek, 17 sierpień 2012
Praca biurowa stwarza wiele zagrożeń dla osób ją wykonujących. Osiem na dziesięć pracowników biurowych skarży się na silne bóle kręgosłupa, wywołane zmniejszona aktywnością fizyczna oraz pozostawaniem w jednostajnej pozycji, przez większość czasu w pracy
Czytaj dalej ->


O figurę można dbać wszędzie: gimnastyka w biurze
Artykuł z dnia: czwartek, 16 sierpień 2012
Dzięki gimnastyce w biurze możemy zadbać o ciało i rozjaśnić umysł podczas pracy.
Czytaj dalej ->


Sport treningiem motywacji
Artykuł z dnia: środa, 15 sierpień 2012
Istnieje duży stopień analogii między uprawianiem sportu a pracą zawodową. W obu przypadkach można spotkać się z problemem motywacji, efektywności i satysfakcji.
Czytaj dalej ->